poniedziałek, 15 grudnia 2014

[Edge of the Empire] Pomoc dla moich graczy

Poniżej informacje dla moich graczy. Są spoilery do przygody The Jevel of Yavin, więc niech potencjalni inni gracze nie czytają tego.

Wszystko co wiecie do tej pory, czyli kto jest kto:

Val
Val to wasz kontakt i informator, załatwił wam zadanie na Bespin.

Arend i Aris Shen
Arend Shen to wasz główny zleceniodawca (pracuje w Urzędzie Podatkowym w Mieście Chmur). Aris to jego córka, i żona Vorse Tabarith, gangstera który zainteresowany jest klejnotem.

Kaltho Hutt
Kaltho Hutt to jeden z licytatorów. Wielki smakosz, oraz kajidic z Nar Shaddaa. Towarzyszy mu ochroniarz/łowca nagród i imieniu Kerek, oraz służący Bothan i droid protokonalny. Jego osobisty kucharz Bos Na'doa obecnie gotuje dla swojego pana (i okazjonalnie dla gości) w Trzech Beldonach.

Kerek, ochroniarz Kaltho
Bos Na'doa, mistrz kuchni

Shreya Ordassa
Shreya jest licytatorem i mało co o niej wiadomo, oprócz tego że jest powiązana jest z naukowym środowiskiem, oraz że współpracuje z siostrą Ellendry.

Pos Podura i Mil Mikkir
Pos Podura jest młodym Twi'lekiem oraz jednym z licytatorów. Jest pracownikiem średniego szczebla w firmie ThoraTech.

Mil Mikkir jest licytatorem. Pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny, sam stoi na czele korporacji zajmującej się budownictwem. prowadzi interesy z samym baronem administratorem Lando Calrissianem.

Zekra Fol
Zekra Fol jest licytatorem. Pracuje (i jest równocześnie jest przedstawicielem na licytacji) OREMC, korporacji górniczej.

Elaiza
Elaiza jest licytatorem. Ponoć obrzydliwie bogata starsza pani, która nie ma co z pieniędzmi zrobić. Ale tak naprawdę nic o niej nie wiadomo.

Vorse Tabarith
Gangster stojący na czele kryminalnego syndykatu, licytator i mąż Aris. Lubi zaglądać do kielicha, a jedzy ludzie wyróżniają się czarnymi płaszczami i goglami. Niejaki Twi'lek pracujący dla niego (Faa'i Lethax) chce ponoć przyłączyć się do Kaltho.

Lobot
Lobot odpowiedzialny jest za ochronę Miasta w Chmurach, i jest głównym zagrożeniem dla slicerów chcąc włamywać się do systemów informatycznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz