sobota, 11 stycznia 2014

Beamhit Zalicza - Poker Night 2


Poker Night 2 to taka mała pierdoła od mistrzów epizodycznych przygodówek. Gdyby nie bonusy do wygrania do Borderlands 2, pewnie bym nawet nie zainteresował się tym tytułem.

W grze przychodzi nam się zmierzyć z Brokiem Samsonem, Claptrapem, Ashem Williamsem i Samem. Karty zaś rozdaje GLaDOS. I tak się gra, robi się questy (czasami dosyć trudne) i słucha rozmów przy stole. Od czasu do czasu wygramy jedną z głównych nagród, czyli dodatkowy gadżet do Borderlands 2 i Team Fortress 2. Dla swojej przyjemności odblokowujemy tematyczne wystroje baru, żetonów i kart.

Nasza ferajna w całości.
I tylko tyle.

Plusem jest oczywiście to, że nauczyłem się grać w Pokera w wersji Omaha i Texas Hold'em.

Minusem jest to, że są kłopoty z odblokowaniem strojów do Borderlands 2. Należy wtedy zrobić to, co ja:

1. Zrobić zrzut ekranu, że się wszystko odblokowało, coś w ten deseń:


2. Wejść na Gearbox Support.

3. Nacisnąć "Submit a Request".

4. Łamaną lub poprawną angielszczyzną opisać swój problem w Description. Nie zapomnieć zaznaczyć platformy na jakiej gramy. W Game Issue zaznaczyć SHiFT (i upewnić się, czy mamy konto SHiFT). W opisie podać swój nick do SHiFT i link do swojego konta Steam.

5. Do 24 godzin dostaniesz odpowiedź i brakujące przedmioty pojawią ci się w grze.

A tak to średnia gra za grosze (normalnie chodzi po 20 złotych, ale przy każdej wysprzedaży cena spada do 5 lub 10 zeta). Gra średnia, kłopoty wkurzające, obsługa klienta znakomita.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz