sobota, 4 stycznia 2014

Beamhit Zalicza - Diablo III


Przelazłem Diablo. Znaczy się, przelazłem już jakiś czas temu. Ale teraz, kiedy udało nam się kupić drugą kopię w okazyjnej cenie, powróciłem do tłuczenia Diabełka wraz z moją żoną. Jakiś czas temu udało nam się pierwszy raz zabić wspólnie Diablo (co-op Demon Huntress + Wizard). I gramy cały czas.

Niech sobie inni mówią co chcą, dla mnie to najlepszy hack'n'slash na rynku. To co przeszkadza innym, czyli przerobienie mechaniki rozgrywki tak, by była zjadliwa dla niedzielnych graczy, jak dla nas była strzałem w dziesiątkę. Gra jest dla nas łatwa, miła, przyjemna. Wspólna rozgrywka jest dla nas fajniejsza, niż wspólna rozgrywka w Torchlight II chociażby.

Miałem jakąś tanią pornografię z Diablo III tutaj wrzucić, ale wrzucam cosplay.
Czyli mam ogólnie gdzieś ewentualny "shitstorm" czy inny "nerd rage". Diablo III dla nas rządzi :)


3 komentarze:

 1. Ho, ho, ho, widze tu kontrowersyjną tezę!

  "dla mnie to najlepszy hack'n'slash na rynku"

  A w PoE zapodawałeś?
  pzdr, kuzz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapodałem. 15 minut, ale jak widać zapodałem. I dalej zdania nie zmienię, bo:

   - Nie podoba mi się design postaci w PoE. Żadna z tych postaci nie krzyczy do mnie: Chcesz mnie! No dobra, Witch do mnie szepcze, ale disneyowskie panienki z Diablo III jakoś lepiej trafiają mi w gusta.

   - Nie szukam gry z pierdylionem kombinacji, gdzie tak naprawdę liczą się trzy buildy na krzyż. Diablo III w tym miejscu zrywa ze swoim narzuconym kanonem, a PoE to dalej Diablo II. Ba, wszystkie inne H'n'S to dalej Diablo II.

   - Lepsza połowo jest każualem, i nie ogarnia masy tabelek przy rozwijaniu postaci (bo i nigdy nie grała w takie gry). Diablo III ją pod tym względem nie odstrasza (sama ze sobą lubi pograć, ale Torchlighta II już sama nie odpalała), a moim priorytetem nie jest grać w H'n'S, tylko miło pograć z żoną :)

   Dlatego na razie PoE stoi sobie gdzieś tam w kolejce gier do zaliczenia (a chyba szybciej przejdę van Helsinga coś czuję).

   Usuń
 2. Diablo 3 to diablo 2 w lepszej wersji. Nie ma durnego budowania builda, który przy 70tym poziomie okazuje się z dupy i trzeba tworzyć postać jeszcze raz. Mamy tonę rzeczy poprawioną. Od skrzynek przez inne drobnostki. Ludzie psioczą na D3 bo to:
  1) Nie rewolucja a EWOLUCJA
  2) Bo to nie czyste D2 z lepszą grafiką

  A z ludźmi to już tak jest że:
  https://www.youtube.com/watch?v=5AvrBFlJeMs

  OdpowiedzUsuń