sobota, 7 grudnia 2013

Beamhit Zalicza - Shadow Warrior Classic Redux + Shadow Warrior Classic CompleteJeżeli ktoś chce coś poczytać o Shadow Warriorze więcej, to zapraszam na blog Noobirusa. Ja nie będę niepotrzebnie strzępił klawiatury, skoro zrobił to ktoś już inny. Napisze o odczuciach.


Ciekawostka: Dwie różne wersje Lary Croft, przed i po cenzurze można powiedzieć ;)

Na początku grałem w wersje Classic Complete, ale szło mi to bardzo topornie. Odzwyczajony od starych rozwiązań w sterowaniu, przechodziłem przez tą grę z szybkością muchy w smole. A kiedy już przeszedłem podstawowe misje, ledwo mi się chciało zaliczać dwie dodatkowe kampanie (których w wersji CC nie zaliczyłem). Na ratunek przybyła jednak wersja Classic Redux.

Ta panienka została wycięta z gry...
Classic Redux to nie tylko odświeżona wersja graficzna, ale również sterowanie na poziomie dzisiejszych gier (tak, wiem, mógłbym sobie pościągać rożne modyfikacje do wersji CC, ale jestem leniwym człowiekiem). Frajda z gry podskoczyła o oczko, gra stała się bardziej dynamiczna, a zaliczanie jej na najwyższym poziomie trudności nie było takie upierdliwe i nudne.

I to właśnie Redux uratował trochę tą grę, chociaż w moim mniemaniu to jest jednak dalej tylko gra średnia (CC zaś to słaba gra).


PS. Możecie mieć oczywiście inne zdanie, i zobaczyć czy wersja Classic wam przypadnie - jest do zagrania za darmo na Steamie.

PS2. Redux przeszedłem (podstawka i dwa dodatki) na najwyższym poziomie trudności w 17 godzin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz