czwartek, 7 listopada 2013

Więcej! Więcej (archiwalnych) gier od Beamhita!

Przypominam, że jak ktoś chce, to mam do rozdania kilka jeszcze kluczy (+dorzucam kilka nowych).

Zasady takie same jak ostatnio - piszesz, jaką chcesz grę (jedną). Jeżeli od ostatniej w temacie prośby miną 24 godziny, możesz bez problemu poprosić o kolejna grę.

Kody na STEAM:


The Showdown Effect - Coś jak Liero, tylko w nowej oprawie (gra nie działa na XP).



Anodyne - Indyk porównywany do serii Zelda (tych z czasów SNES). Gra dla oldboyów ;)



Nightsky - Czy myślisz, że życie kulki jest łatwe? Nightsky to gra niezależna, gdzie kierujesz poczynaniami takiej właśnie kulki. Skromna (ale ładna) grafika, niezła fizyka i turlający się główny bohater. Każdy indianiec powinien mieć tą grę w swojej kolekcji.



Rochard -  W tej grze wcielasz się w astro-górnika (tytułowy Rochard), który pewnego dnia wplątuje się w niezłą aferę. Czy wyjdzie z tego cało? Jesteś ty, twoja spluwa grawitacyjna i... I jeszcze więcej zabawy z grawitacją. Ta platformówka 2.5 (coś jak Trine) to kilka godzin nie tylko ostrej walki o przeżycie, ale też dobra rozrywka dla szarych komórek.


Serious Sam HD: The Second Encounter - Klasyczny FPS dla maniaków prawdziwej męskiej rozgrywki. Jeżeli gardzisz chowaniem się za osłonami i uważasz, że z ręcznej rakietnicy powinno się pruć jak z karabinu maszynowego, to jest tytuł dla ciebie.


Guardians of Graxia + dodatek - połączenie gry planszowej z karcianką. Pograć można.



Kody na ORIGIN:

Burnout Paradise: The Ultimate Box - Szalone wyścigi z najlepszymi kraksami i modelem zniszczeń chyba, jakie możemy oglądać na monitorze. W tej grze czuć szybkość! Poniżej przykładowe kraksy.



Kody na DESURA:

Seria Exceed - trzy klucze, trzy gry, ale traktuję to jako całość. Te trzy gry to tak zwane "Bullet Hell", czyli strzelanki dla masochistów (a przy okazji miłośników mangowych lolitek, cyckuff i majtek). Uwaga, pierwsza gra w serii jest tylko po japońsku, ale jest patch z angielskimi napisami.





Diehard Dungeon  - To... hmmmm. Opisują to, jako real-time roguelike dungeon crawl. I chyba to tłumaczy wszystko. I tak, twoim towarzyszem jest zapindalająca za tobą (Pratchettlike) niebieska skrzynia.


12 komentarzy:

 1. Ho-ho! To ja bym prosił o Wierzchowca & Ostrze

  OdpowiedzUsuń
 2. The Bard's Tale tobym zagrał...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, pisze, że na Linuxa jest :) Zaraz wysyłam.

   Usuń
  2. Na hangouts wisi. Mam nadzieję, że pójdzie lepiej niż HSL.

   Usuń
 3. powysylam kody jak wroce na moja wies.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bym poprosił Majesty 2 Complete :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm, dostałem od szwagiera kupę cześci do sprzętu, więc sądzę, że teraz MOH mi pójdzie bez problemu. Czy mogę o niego Cię poprosić?

  OdpowiedzUsuń