poniedziałek, 4 listopada 2013

FATAL - wersja beta, prawdziwy rarytas, odważysz się?

Oddaje wam do rąk prawdziwy rarytasek, F.A.T.A.L., system który uczy nas, że lepiej pewnej granicy symulacjonizmu nie przekraczać. F.A.T.A.L. w wersji finalnej (skrót od From Another Time, Another Land) krąży po sieci. To co wam jednak tutaj oddaje, to również bluźniercze dzieło, wersja beta (wtedy jeszcze nazywana wprost: Fantasy Adventure To Adult Lechery).

Nawet ja nie śmiem sprawdzić różnic pomiędzy wersją finalną, a betą. Ale jeżeli nie boisz się testować, czy odbyt nie pęknie ci pod wpływem wsadzenia czegoś za dużego, jeżeli jara cię, że twoja postać posiada filie których istnienia nawet nie podejrzewałeś, oraz jeżeli chcesz mięć dostęp do 1000 specyficznych składników magicznych (naprawdę uważasz, że dedekowe łajno nietoperza to szczyt magicznej obrzydliwości? Tutaj masz na przykład wymiociny istoty o większych jądrach niż twoje czy świeżo wyciętą łechtaczkę). Masz jaja? to klikaj:


Tak rodziła się legenda.

10 komentarzy:

 1. To teraz czekamy na Test Fight - F.A.T.A.L :D

  Pozdrawiam
  Rag

  OdpowiedzUsuń
 2. Stwórz postać i żyj ze świadomością, że straciłeś 6 godzin życia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TEST FIGHTO BEAMHITTO!!!

   Usuń
  2. Po paru głębszych się poświęcę. Ale że nie jestem tr00 Polakiem (czytaj: jestem abstynentem), to możecie trochę poczekać.

   Usuń
  3. To się ugadamy na skype i razem stworzymy^^ Będziemy bardziej true niż Jesienno- gawędowcy

   Usuń
  4. Pamiętam, że dawno dawno dawno temu autor dawał też na stronie darmowy program do tworzenia postaci (działał w DOSie jeżeli dobrze pamiętam). Miło z jego strony, chociaż jedyne co zapadło mi najbardziej w pamięci, to losowanie wielkości sutków.

   Usuń
 3. W imieniu swoim oraz członków RPGM chciałbym podziękować twórcom gry F.A.T.A.L. oraz autorowi tego artykułu. Dzięki wam czujemy się jak profesjonaliści ze świecznika branży. Dziękujemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A do usług.

   Z drugiej strony, FATAL to marka, FATAL żyje w świadomości ludzi, FATAL to znak, któremu możesz zaufać.

   Usuń
  2. No tak, to pewien punkt orientacyjny w branży - ideał, do którego można dążyć albo od którego można odbiegać. Ale sam w sobie - jest stałą wszechświata;)

   Usuń