poniedziałek, 8 kwietnia 2013

[Recenzja] Scion - Extras (Supplemental Yet Can Be Somewhat Useful On Occasion Scions)Onyx Path kontynuuje tradycje White Wolf'a i z okazji 1 kwietnia serwuje nam kolejny darmowy mini-dodatek. W tym roku oberwało się mało popularnemu u nas Scionowi (no bo goście z Rebela napisali, że system jest chujowy, jakby się czymś tam różnił od wspaniałego i ukochanego w kraju nad Wisłą Wampira).

Ale co ciekawego znajdziemy w tym małym (i darmowym przypominam) dodatku, na dodatek napisanym z jajem? Co ciekawe, znajdziemy tutaj informacje, które można śmiało wykorzystać na sesji. Już taka specyfika primaaprilisowych dodatków do systemów WW / OP. Niby z jajem, ale można używać.

Dostajemy do dyspozycji kilka bóstw (11 jeżeli dobrze liczę, bo podręcznik broszura jest napisana dosyć chaotycznie, i bóstwa przeplatają się ze scionami; czytanie na monitorze pedeefa też nie pomaga), ale za to jakich! Jeżeli znudzili się wam przedstawiciele z podstawki i innych dodatków, odnajdziesz tutaj bóstwo z wieczną erekcją, patrona samców alfa (jak widać po naszym polskim fundomie, jest bardzo popularnym tatą), czy boginię latryn. Tak, możesz grać synem boskiej babci klozetowej.

Do dyspozycji dostajemy też rozpisanych kilku scionów, ale to akurat wyjątkowo mi zlewa. Chociaż pewnie niektórzy się uśmiechną na takie indywidua jak Anon Y. Mous, czy Bae Shim-Yang zwany jako SCI (na okładce w otoczeniu lasek i shinobi breakdancers) i jego piosenka "Scion style". W podręczniku broszurce są też słowa do tego przeboju.

I to wszystko. Ale hej, jest za darmo. Do pobrania na drivethrurpg.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz