poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Kutases & Kajdanys - nowy system RPG


Mam zaszczyt zaprezentować wam najnowsze nadchodzące dziecko na naszym polskim poletku RPG. Pewnie niektórzy z was słyszeli o tajemniczym projekcie COCK. Tak, to najbardziej rewolucyjny system jaki powstał na świecie. Tworzony i testowany przez najważniejszych celebrytów polskiego RPG.

Przed wami:

KUTASES & KAJDANYS
AFTERCOCK - ZA MUREM

Innowacyjna i intuicyjna mechanika, poprawność polityczna i gwałty. Jeszcze nikomu nie udało się tego połączyć w jedną całość. Już niedługo będziecie mogli zakupić nasz podręcznik w nowej platformie dystrybucji cyfrowej CDP (Cock Digital Publishing). Zamierzamy też wystartować na Cockstarterze, by zebrać kasiorę na ekskluzywne wydania na papierze. A o czym traktuje gra?

Oto świat po apokalipsie. Wszystko zaczęło się, gdy tutejszy Bóg bardzo posmutniał, gdy kobiety zaczęły walczyć o swoje prawa. Nadszedł więc wielki kataklizm - Bóg uderzył swoim wielkim Cockiem (uważamy że angielskie nazwy brzmią bardziej cool) w ziemię, unicestwiając wszystkie kobiety. Pozostali tylko mężczyźni których Bóg obdarzył dodatkową siłą, inteligencją, siłą, większymi cockami, siłą, wieczną młodością i siłą. Niestety, dodatkowym efektem ubocznym po tym wydarzeniu (w kalendarzu zapisanym jako Cock Anihilator, lata teraz są liczone jako Beforecock i Aftercock) było też przebudzenie potrzeby dominacji. Tak zaczęły się lata polowania na swoich własnych niewolników, lata dominacji. Dominuj lub daj dupy.  Ale pamiętaj, Wielki Cock tam wisi dalej w powietrzu i rzuca swój Zły Cień na ziemię.

Tak, gra się wielkimi dominującymi niedźwiedziami przyodzianymi w skóry i jeżdżącymi na swoich motocyklach. Waszym zadaniem jest zdominować wrogie gangi. Madness? Nie, to totalna Cocknarchia!

Przykładowi bohaterowie z podręcznika - Cockternik i jego małpka bonobo

Oczywiście, nie walczycie sami. Można zdobyć wiele różnych artefaktów i pozostałości po Aftercock. Najbardziej pożądane są tajemnicze Kryształy Zadów i Oko Kakaohedesa. Wszyscy poszukują też tajemniczej krainy Poza Cockiem i polują na Aniołki Cockołki. Świat stoi przed wami otworem (i to dosłownie).

Zebraliśmy najlepszych specjalistów i testerów. Niestety, muszą pozostać anonimowi, ale pozwalamy im się jednak wypowiedzieć:

A...h - Tak gównianej mechaniki nie widziałem dawno. - Tak, to komplement! Wypowiedź dotyczyła rewolucyjnej mechaniki Scat Gay Domination!

P...a B. - System polecam, nie dyskryminuje kobiet!

r...k - Pozdrówka!

R...l - Ciesze się że będzie też wersja SW! I że będę miał wyłączność! Kupię sobie trzecią parę spodni!

I........e - Tak dogłębnego i przestrzennego systemu jeszcze nie było!

b.....o - To lepsze niż mój zmywak!

z....g - Nie. Po prostu nie.

Bądźcie czujni! Już za niedługo preview mechaniki i start na Cockstarterze!

19 komentarzy:

 1. WoW chętnie w to zagram. Wielkie muskularne chłopy to co lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiedź niezła, ale wstrzymam się do dodatku ,,Dewianci & Dominatorzy" w wersjach "top" i "bottom", w którym rzekomo mają opisać kult Młota, który jest symbolem fallicznym ukazującym męstwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cholera. Widzę, że mamy gdzieś wytrysk. Znaczy wyciek. Znaczy przeciek.

   Usuń
  2. czy Lucy de Navarro będzie głównym cock-charakterem dodatku?

   Usuń
  3. Możliwe. Planujemy serię dodatków zwanych Erpegiecelebrites Bookami (lub Cockbookami), by każdy mógł stworzyć postać wzorowaną na swoim idolu.

   Chciałbym być pierwszy, ale nie wiem czy:

   - mi wypada, jako głównemu autorowi
   - czy jestem w ogóle erpegiecelebrytą

   Może stworzymy ankietę, czy chcecie dodatek Beamhit: The Cock Behind the Mask?

   Usuń
 3. Hm, nie jestem jeszcze przekonany co do systemu. Jakimi postaciami można grać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać po previewie, cockternik jest jedną z możliwości. Ale oprócz tego, system oferuje możliwość stworzenia dowolnej postaci, ale tylko czarnej.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Źle czytałeś opis. Przecież pisze wyraźnie, że są połączone gwałty z poprawnością polityczną.

   Usuń
  2. Wybacz, ilustracje odciągnęły moją uwagę :]

   Usuń
  3. Wybaczamy. Wiemy, że mamy dobrych grafików.

   Usuń
 5. Podaje waszą grę do sądu, to koszmarnie seksistowskie, że na tej ilustracji z dwiema postaciami nie ma żadnego cygana, murzyna i kobiety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobiet nie ma - zginęły i odeszły do lepszego świata. Przez to nikt nie będzie dyskryminował kobiet w naszym systemie RPG ani gwałcił.

   Co do murzyna i cygana - mam cię!

   Na ilustracji modele są wzorowane na Jacku Cyganie i Dana Murzynie.

   Usuń
  2. Zapomniałeś o pedałach. Nie, moment... Eee... Pogubiłem się.

   Usuń
  3. Oczywiście że są pedały. W tym świecie nie zawsze można znaleźć paliwo do swojego wypasionego motocykla. Dlatego każdy bohater ma też dostęp do alternatywy w postaci roweru. Ta część mechaniki powinna bardzo się spodobać, ponieważ kustomizacja rowerów (i motocyklów, i motorowerów) daje wiele możliwości. Dość powiedzieć, że jest tam 69 typów różnych pedałów, od normalnych do tęczowych.

   Usuń
 6. System dla cyklistów i innych miłośników jednośladów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezłe, naprawde niezłe. Szkoda że nikt faktycznie nie napisze takiego systemu ale byłby jaja. Wszyscy by usłyszeli o rpg, a liczba oburzonych zapewniłaby najlepszą reklame. Przemyt i ukrywanie podręczników, super tajne czarne sesje. Oj działoby się, działo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. film "mechaniczna pomarańcza" i jego perypetie byłyby daleko w tyle - dokładnie jak wspomniani - przemyt podręczników, tajne sesje, itp.

   ciekawe, czy zrobiliby LARPa..

   Usuń
  2. Słowa kluczowe podpięte pod tytuł takiego larpa byłyby na pewno ciekawe:D

   Usuń