piątek, 1 lutego 2013

Eros w Blogosferze - Styczeń'13


Pierwszy miesiąc nowego roku minął. Mało czasu na (nie)merytoryczne wpisy, brak czasu na trollerkę, i tylko jedna sesja grupowa. Jednak nastał luty i pora wziąć się znowu to życia. Wzorem von Mansfelda (dekadzień) i dzemeuksisa (cycaty) postanowiłem robić własny comiesięczny przegląd. Temat - Eros. Niezbyt popularny, ale zawsze coś tam się z blogosfery wyciągnie.


Dobre tłumaczenie dobrego artykułu. Warto zauważyć, że artykuł nie pisze: "gwałt to zło!", tylko że "gwałt na graczu, który tego nie aprobuje, to zło!".


Michał "von Mansfeld" Przygódzki - Przegląd po RPG #2: Uwodzenie wdzięków Maryni

Przegląd mechaniki uwodzenia w poszczególnych mainstreamowych (i wydanych po polsku) systemach.Opis nowego systemu na rynku polskim. System w którym jest sex i przemoc. A złośliwi piszą, że okładka wygląda jak reklama burdelu.Krótkie przypomnienie, dlaczego ta gra była fajna. I jak zmieniło się to wszystko na przestrzeni 10 lat. Fallout 2 - chyba jedyny c-erpeg, gdzie dało się grać 16-letnią gwiazdą filmów porno.


Noobirus - #4

Czyli humorystycznie o bardzo niepoprawnej planszówce o bardzo niepoprawnych modelach płci pięknej. Cycate figurki na kickstarterze - 5410 chętnych i 2,049,721 dolców. Anita Sarkeesan i jej Tropes vs. Women - 6968 chętnych, ale tylko 158,922 dolców. Sex sells.


BONUS:

Fistula in Ano - coś z mroków średniowiecza chyba, dzemeuksis znalazł to (chyba) specjalnie dla mnie. Czuję się wzruszony.

juliusz - S/Lay w/Me - stary wpis (2010) o homoerotycznych przygodach Ryszarda Lwie Serce w systemie S/Lay w/Me, wygrzebany przez nasze nowe wydawnictwo Argent Mark Games.

Noobirus zaś znalazł grafiki do nowych dedeków. Warto zwrócić uwagę na poprawnie ubrane i płaskie bohaterki. Jak ta poniżej:


Ja tam lubię płaskie bohaterki, nych nych nych. Cycate też.

Czyli na razie mało, mało ludziska! Mam nadzieję, że za miesiąc będzie więcej o... (werble!!!) SEXIE. W blogosferze, ofkors.

6 komentarzy:

 1. Karniak za brak wzmianki o komiksie Noobirusa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie z mroków średniowiecza, nie z mroków. :) http://en.wikipedia.org/wiki/Anal_fistula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem lekarzem. Nie wiem, że fistula to przetoka. Wydawało mi się, że to po prostu pięść w dupie i średniowieczny przewodnik dla gejowego fistfuckingu.

   Usuń
  2. Też nie jestem, ale z ciekawości (w podpisie jest John Arderne, Liber Medicinarum, England 15th century) wrzuciłem w google. ;)

   Usuń
 3. "dzemeuksis znalazł to (chyba) specjalnie dla mnie."

  Tak i nie. discardingimages.tumblr.com mam dodane do czytnika (nawiasem mówiąc ostatnio pojawiło się tam kilka obrazków, które również mogą Ciebie zainteresować ;) Ale prawdą jest, że jak te bezeceństwa zobaczyłem, to od razu pomyślałem o Tobie. To pewnie przez tę ciekawą notkę o mniej znanym erepgowcom obliczu Musiała.

  OdpowiedzUsuń